دیزاین موج
موجی برای تغییر

پشتیبانی سایت

اگر یک وبسایت خوب و با کیفیت دارید حتما حتما به پشستیبانی هم نیاز دارید .

حالا چه پشتیبانی فنی چه پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی سایت برای همه ی سایت ها میازه چون اگر این کار انجام نشه سایتتون به درد نخور میشه و به مرور زمان از بین میره.

اگر میخواید در مورد لزوم پشتیانی سایت بدونید و بیشتر اطلاعات داشته باشید صفحه رو اسکرول کنید تا بیشتر در موردش صحبت کنیم .

حالا اگر در مورد پشتیبانی سایت می دونید و میخواید که یه تیم حرفه ای و درجه یک پشتیبانی سایت شما رو انجام بده فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسای ما باهاتون ارتباط برقرار کنن.

پشتیبانی سایت کاری هست که بسیار بسیار اهمیت داره و اگر پشتیبانی چه از نظر محتوایی و چه از نظر فنی انجام نشه سایتتون ارزش خوبی نداره و کم کم از بین میره . شمایی که توی این صفحه هستید حتما یک سایت دارید و اگر اینجا حضور دارید این معنی رو میده که برای سایتتون و فروش الکترونیکتون ارزش زیادی قائل هستید .

خیلی از کسب و کار ها هستن که سایتی رو برای کسب و کارشون طراحی میکنن و بعد از طراحی هیچ عمل و فعالیت مثبتی رو روش انجام نمیدن وعملا پشتیبانی سایت خودشون رو دست کم میگیرن و یا حتی انجام نمیدن و در نهایت سایتشون بیهوده و بی استفاده میشه .

این سایت ها و این کسب و کار ها بعد از یک مدت از بین میرن و به فراموشی سپرده میشن  و عملا هزینه طراحی اولیشون هم حیف و میل میشه .

اما اگر شما می خواید مثل این کسب و کار ها نباشید و سایت خودتون رو پرورش بدید و با قدرت دیجیتال مارکتینگ داشته باشید حتما نیاز به پشتیبانی سایت دارید .

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت ینی اقداماتی که در راستای بروزرسانی و ارتقاء سایت انجام می شود که اهداف مختلفی دارد .

پشتیبانی فنی:
حتما برای شما پیش اومده که در سایت های خودتون به ارور ها و مشکلاتی بر خوردید که توانایی حل اونها روندارید و باید اون مشکلات رو برطرف کنید .

یا حتما شده که نیاز داشته باشید یک امکان جدید و یا تغییر در شکل ظاهری سایت خودتون اجرا کنید .

در همه ی این موارد یک پشتیبان سایت حرفه ای و خوب نیاز دارید تا به شما کمک کنه و بتونه تمام نیاز ها و مشکلات فنی سایت شمارو بر طرف کنه .

پشتیبانی فنی یکی از مواردی هست که حتما برای همه ی سایت ها نیاز میشه و باید داشته باشن تا بتونن نیاز ها و یرادات سایت رو بر طرف کنن .

پشتیبانی محتوایی :

سایت ها برای دیده شدن و برای اینکه توی موتور های جستجو رتبه بگیرن باید محتوای خوب و به روز داشته باشن .

اگر محتوای سایت شما تکراری و ثابت باشه و بروز نشه کاربر از خوندن اون متن های تکراری هیچ سودی نمیبره و گوگل هم شمارو از نتایج خودش حذف میکنه و دیگه عملا محتوای سایتتون به کار هیچ کس نمیاد .

و یا حتی در بعضی از سایت ها شما نیاز دارید که محتوا و اطلاعات جدید رو به مخاطبینتون انتقال بدید پس نیاز به یک پشتیبان محتوایی برای سایت خود نیاز دارید .

سئو:

سئو یا  Search Engine Optimazation  به معنای بهینه سازی موتور های جستجو فعالیتی هست که گوگل طبق اون سایت ها رو در زمینه های مختلف رتبه بندی میکنه و طبق اون به کاربر نمایش میده .

حالا به نظرتون ما باید چیکار کنیم که از نظر سئو رتبه بگیریم و سایتمون بیشتر نمایش داده بشه؟

به قول بچه های سئو کارمون شاه محتواست  .

میدونید یعنی چی ؟ یعنی اینکه مهمترین و اصلی ترین نکته توی سئو تولید محتواست  و سئو بیشتر از هر چیزی به محتوا اهمیت میده . پس پشتیبانی سایت یک امر کاملا مهم و واجب است .

پس با این حساب حتما حتما حتما باید خیلی زیاد به تولید محتوای سایت اهمیت داد و حتما باید روی نظم و در بازه ی زمانی درست و مشخص تولید محتوا انجام داد .
علاوه بر همه ی اینها اگر شما در سایتتون تولید محتوای خوب و با ارزش داشته باشید میتونید مرجع سایت های دیگر بشوید و بقیه سایت ها به سایت شما مراجعه کنند .

اما هر محتوایی محتوای با ارزش و سئو شده نیست . محتوای سئو شده محتوایی است که ویژگی های خاص و شرایط مشخص دارد و با محتوا های مختلف فرق دارد.
اما متخصصان سئو تیم دیزاین موج به صورت کاملا حرفه ای با پشتیبانی سایت به صورت محتوایی به شما کمک میکنند تا بتوانید سایت خودتون رو به بهترین شکل ممکن با تولید محتوای خوب در سئو تقویت کنید .

ثبت سفارش