logo
جستجو کردن

طراحی سایت فروشگاهی در تهران📦🛒📡

طراحی-سایت-فروشگاهی

وقتی به فروش آنلاین می‌پردازید، می‌خواهید مطمئن شوید که وب ‌سایت شما نشان‌دهنده شخصیت شما و کاری است که انجام می‌دهید. به هر حال، این شانس شماست که بر مشتریان خود تأثیر بگذارید. و اگر آن را به درستی انجام دهید، می توانید یک مورد ماندگار بسازید.

به همین دلیل است که هنگام شروع سفر تجارت الکترونیک خود، توجه بیشتر به طراحی فروشگاه آنلاین اهمیت دارد. بسیاری از نکات و ترفندهای تجاری دیگر به راحتی در دسترس شما هستند.ما در این مقاله به شما در ساخت و طراحی سایت فروشگاهی در تهران کمک می‌کنیم.

1.   فروشگاه خود را برنامه ریزی کنید

در طراحی سایت فروشگاهی در تهران هر تجربه ای می تواند دایره ای بی پایان از ایده ها و وظایف باشد. بدون ساختار، طراحی سایت فروشگاهی در تهران شما می تواند احساس کند که در پیچیده ترین پیچ و خم گیر کرده اید، بدون هیچ علامت خروجی.

به همین دلیل مهم است که برای طراحی سایت فروشگاهی در تهران ابتدا MVP خود را طراحی کنید.

اگر با این اصطلاح آشنا نیستید، MVP مخفف “حداقل محصول قابل دوام” است. برای تجزیه بیشتر آن، کمترین میزان کاری است که برای راه‌اندازی فروشگاه، جمع‌آوری بازخورد و سپس تکرار برای بهبود فروشگاه آنلاین خود بر اساس آن بازخورد لازم است.

اکنون که عبارت MVP را در ذهن خود حک کرده اید، بیایید به چند اصل طراحی تجارت الکترونیک مدرن برای برنامه ریزی بپردازیم:

1.   اعتماد

اعتماد به سختی به دست می آید، اما اضافه کردن عناصری مانند صفحه تماس برای درخواست پشتیبانی، یا قابل مشاهده است. سیاست بازگشت کالا، به شدت به کاهش تردید خرید کمک می کند.

2.   جذابیت بصری

مشتریان شما نمی توانند محصولاتی را که علاقه مند به خرید هستند نگه دارند یا احساس کنند، بنابراین به شدت به جذابیت بصری قوی برای متقاعد کردن تصمیمات خرید خود متکی هستند. داشتن عکاسی تجارت الکترونیک تاثیرگذارکه به راحتی ارزش محصول یا خدمات را به تصویر می کشد و ارتباط برقرار می کند، ضروری است.

متوجه خواهید شد که شرکتی مانند اپل این کار را به خوبی با محصولات خود انجام می دهد، مانند این مثال با اپل واچ.

می‌توانید ببینید که اپل چگونه کاربران مختلف ساعت را در جمعیت‌شناسی مختلف نشان می‌دهد و به سرعت نشان می‌دهد که این محصول چگونه ارزش مشتریان خود را فراهم می‌کند.

3.   طرح رنگ

یک طرح رنگی ساده و در عین حال موثر می تواند به متقاعد کردن اقدامی که می خواهید مشتری انجام دهد کمک کند.

برای مثال، اگر یک دکمه سبز را در کنار یک دکمه قرمز قرار دهید، معمولاً متوجه می‌شوید که کاربران بیشتر روی دکمه سبز کلیک می‌کنند زیرا رنگ سبز با عمل «برو» مرتبط است در حالی که قرمز معمولاً نماد «توقف» است.

هنگام انتخاب یک طرح رنگ در طراحی سایت فروشگاهی در تهران ، سعی کنید هنگام شروع کار، پالت رنگ را حداقل نگه دارید.

4.   تایپوگرافی

سبک فونت بدن خود را ساده و خوانا نگه دارید. و وقتی نوبت به سرفصل ها می رسد، می توانید با سبک قلم خود کمی ماجراجوتر باشید. به عنوان یک مبتدی، مدیریت دو سبک مختلف فونت آسان تر است.

 

5.   فرم

بازرگانان در مواقعی فراموش می کنند که فروشگاه آنلاین آنها شانس بیشتری برای مشاهده در تلفن همراه دارد تا دسکتاپ.

در روز مدرن رسانه های اجتماعی، یافتن برندهایی که محتوا را در اینستاگرام یا TiKToK، عمدتاً برنامه های تلفن همراه، به نمایش می گذارند، رایج است. خوشبختانه، با سفارشی‌کننده تم Shopify، می‌توانید پیش‌نمایش فروشگاه خود را هم در دسک‌تاپ و هم در موبایل ببینید.

با گروه بندی محصولات در مجموعه، یافتن محصولات را برای مشتریان آسان کنید. مجموعه‌ها به مشتریان کمک می‌کنند تا پیشنهادات شما را بر اساس آنچه که به آن علاقه دارند مرور کنند، بدون اینکه مجبور باشند صفحات متعددی از محصولات را جستجو کنند تا آنچه را که می‌خواهند بیابند.

به عنوان مثال، اگر شما یک برند جواهرات هستید، ممکن است مجموعه های خود را به دسته هایی مانند حلقه، دستبند، گوشواره و گردنبند تقسیم کنید.

تجزیه صفحه دسته بندی برند پوشاک ممکن است محصولات را به دسته هایی مانند شلوار، پیراهن، کت شلوار، شورت و کفش تقسیم کند.

💡 نکته: دسته بندی های خود را نام ببرید تا برای مخاطبان هدف شما قابل درک باشد. نام دسته ها را ساده و ساده نگه دارید. آنها را با عباراتی که خریداران تمایل بیشتری به جستجو دارند، تراز کنید. نام های خلاقانه ممکن است خریداران را گیج کرده و آنها را از خرید باز دارد.

هنگام طراحی سایت فروشگاهی در تهران ، سوالات زیر می تواند به شما کمک کند تا مشخص کنید سایت شما چگونه باید باشد:

چه سبکی متناسب با برند شماست؟

هنگام تعیین اینکه چه سبکی را برای طراحی سایت فروشگاهی در تهران می خواهید، باید دو نکته را در نظر بگیرید:

·      سبک شما در مورد کسب و کار و برند شما چه می گوید؟

مشتریان باید بتوانند از یک نگاه تشخیص دهند که شما چه نوع کسب و کاری هستید و چه چیزی را می فروشید.

سبک وب سایت شما اغلب همه چیزهایی را که باید در مورد کسب و کار خود بدانید، از فونت گرفته تا انتخاب رنگ، بیان می کند. برای فروشگاه‌هایی که محصولات لوکس می‌فروشند، هر چه درخشان‌تر باشد، بهتر است. اگر در حال فروش تجهیزات فضای باز هستید، این روشی نیست که احتمالاً موفق باشد.

در طراحی سایت فروشگاهی در تهران ، بسیار مهم است که از تصویر کسب و کار و پایگاه مشتری خود آگاه باشید.

·      چگونه می خواهید مشتریان در وب سایت شما حرکت کنند؟

طبق گزارشی در سال 2021 ، میانگین زمان صرف شده در یک صفحه در تمام صنایع، 54 ثانیه بود و بیش از 50 درصد از کاربران تنها پس از بازدید از یک صفحه، آن را ترک می‌کنند.

با در نظر گرفتن این موضوع، طراحی فروشگاهی که برای مشتریان آسان باشد، ضروری است. اگر به طور متوسط ​​تنها کمتر از یک دقیقه وقت دارید، پس هر زمان اضافی صرف شده برای سر و کار داشتن با یک سایت غیر شهودی می تواند تفاوت بین خروج مشتری و تصمیم گیری مشتری در مورد محصول باشد.

ساختن یک سیستم ناوبری روان که ساده و کاربرپسند باشد، یک راه عالی برای حفظ مشتریان و نگه داشتن آنها در سایت شما است.

چه ویژگی هایی می خواهید/نیاز دارید که فروشگاه شما داشته باشد؟

ویژگی ها بخش مهمی از فروشگاه آنلاین شما هستند و اغلب جزو اولین چیزهایی هستند که مشتریان می بینند. باید از خود بپرسید که چه چیزی در فروشگاه آنلاین شما ضروری است و چه چیزی به کسب و کار شما مرتبط است.

آیا یک صفحه درباره دارید؟ ویدیوهای محصولات شما؟ سبد خرید و فرآیند پرداخت شما چگونه است؟

هنگام طراحی فروشگاه آنلاین خود، تصمیم‌گیری در مورد ویژگی‌ها، افزونه‌ها و افزونه‌هایی که دارید می‌توانید بین یک سایت ساده و سایتی که مشتریان به سمت آن جذب می‌شوند تفاوت ایجاد کند.

فهرست کردن محصولات خود را شروع کنید

فهرست کردن محصولات و ساخت صفحات محصول در طراحی سایت فروشگاهی در تهران که موثر و موفق باشد بسیار مهم است.

هنگام فهرست کردن محصولات، موارد اصلی که باید به خاطر داشته باشید عبارتند از:

  • توضیحات محصول

یک توضیح محصول متقاعد کننده به مشکل مشتری می پردازد، ویژگی های محصول را فهرست می کند و مزایای اصلی را برای فروش فوری برجسته می کند.

  • تصاویر محصول

در عکاسی محصول کوتاهی نکنید.

  • دسته بندی محصولات

در طراحی سایت فروشگاهی در تهران ، دسته بندی محصولات، به ویژه، برای نمایش کاتالوگ شما و قابل کشف شدن موجودی شما ضروری است.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران چقدر طول می کشد؟

با استفاده از تم ها می توانید در کمتر از 25 دقیقه یک وب سایت Shopify بسازید. به طور معمول چند ساعت طول می کشد تا یک سایت به طور کامل طراحی شود، محصولات اضافه شود و تنظیمات برگزیده و افزونه های شما ویرایش شود. برای طراحی سایت فروشگاهی در تهران میتوانید با سایت دیزاین موج در ارتباط باشید.

جستجو مطالب
جستجو کردن
جدیدترین مطالب
عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

آدرس:

رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت

شماره تماس:

09362096232

پست الکترونیک:

info@designmoj.com

ثبت نام یا ورود
همین الان، اطلاعات خود رو وارد کنید و وارد سایت شوید