دیزاین موج
موجی برای تغییر

پشتیبانی سایت های عربی - پشتیبانی حرفه ای ویژه وبسایت های عربی

پشتیبانی سایت عربی دیزاین موج/امنیت و سلامت سایت خود را به ما بسپارید.

اگر سایت شما به زبان عربی می‌باشد و می‌خواهید پشتیبانی آن را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید نگران نباشید.

تیم پشتیبانی سایت های عربی  شرکت دیزاین موج از تعدادی از افراد عرب زبان و کاملا مسلط به زبان عربی تشکیل شده که میتوانند پشتیبانی سایت عربی شما را به خوبی انجام دهند و خیال شما را از هر گونه مشکلی که ممکن است برای سایت پیش بیاید؛ راحت کنند.

تسلط به زبان عربی در پشتیبانی سایت عربی بسیار مهم است زیرا اگر پشتیبان سایت شما به زبان سایت مسلط نباشد، علاوه بر اینکه با دستکاری و ترجمه‌ی اشتباه به خوانایی سایت شما لطمه می‌زند، سئوی سایت شما را نیز دچار ضعف می‌کند و موجب افت رتبه‌ی سایت شما خواهد شد.

پشتیبانی وب سایت چه امکاناتی را در بر میگیرد؟

پشتیبانی وب سایت شامل طیف وسیعی از خدمات می‌شود که بر توسعه‌ی کلی سایت شما متمرکز شده‌اند.

به عنوان مثال، در مواقعی که وب سایت شما نیاز به تعمیر فوری داشته باشد، تعمیرات آن ممکن است شامل مدیریت و ویرایش محتوا، نظارت فنی، توسعه یا development وب توسط برنامه نویس، امنیت سایت و جلوگیری از هک شدن،  تبلیغات و به نوعی ارائه‌ی کمک های اولیه به سایت شما باشد.

به طور کلی خدمات پشتیبانی وب سایت متناسب با هر مشتری و هر نوع سایتی متفاوت است و باید به صورت جداگانه مورد بررسی می گیرد. برنامه نویسی و روش ساخت سایت، نوع و میزان فعالیت سایت، زبان سایت و موارد متعدد دیگری در نوع خدمات پشتیبانی سایت مؤثر است.

مثلا پشتیبانی از سایتی که توسعه یافته شده با زبان برنامه نویسی همچون html یا javascript باشد یا ساخته شده با وردپرس باشد متفاوت است و پشتیبانی سایت عربی با فارسی و انگلیسی فرق دارد. 

چرا به پشتیبانی وب سایت نیاز دارید؟

هر روز میلیون ها تغییر در یک شبکه اتفاق می افتد. در حالی که بیشتر آنها جزئی هستند، ممکن است برخی از آنها هنوز هم بتوانند بر عملکرد الگوریتم وب سایت تأثیر بگذارند. برای حفظ موقعیت وب سایت خود باید از تمام آن تغییرات و عواقب احتمالی آنها آگاه باشید. این امر مستلزم بررسی مداوم سایت است.

انواع خدمات پشتیبانی سایت عربی در دیزاین موج :

نگهداری وب سایت ( پشتیبانی فنی )

در نگهداری وب سایت تیم پشتیبانی به شما برای هر مشکلی که به دلیل عملکرد نادرست کد ایجاد می شود، راه حلی ارائه می دهد و آنها را برطرف می‌سازد.

نگهداری وب سایت به شما این امکان را می دهد تا اگر تغییری در یکی از الگوریتم‌های سایت شما ایجاد شد بتوانید بلافاصله آن را مدیریت کنید تا سایت دچار باگ یا مشکل نشود.

علاوه بر این، زیرساخت وب سایت شما به منظور ارزیابی اثربخشی و یافتن نقاط ضعف احتمالی ایجاد شده به طور مداوم تحت نظارت قرار میگیرد. این کار تضمین می کند که سایت شما از خرابی و مشکلات مصون باقی می ماند، که برای هر کسب و کاری در شبکه حیاتی است.

خدمات به روز رسانی محتوا

این شامل به روز رسانی های دوره ای محتوای وب سایت (مقالات، عکس ها، فیلم ها و غیره) است. این سرویس به شما این امکان را می دهد که بدون اتلاف وقت خود، اطلاعات قابل اعتماد و مرتبط را به مشتریان ارائه دهید.

حتی اگر نیازی به ایجاد تغییرات عمده به طور منظم ندارید، لازم است به کاربران وب سایت اطمینان دهید که همه چیز به خوبی اجرا می شود. علاوه بر این به روزرسانی مداوم محتوای سایت امری حیاتی در سئوی سایت شما و نمایش سایت در نتایج گوگل و سایر موتورهای جست و جو است.

از نظر آماری، اگر بیش از یک ماه هیچ تغییری در صفحه وب خود مشاهده نکنند، دو سوم مشتریان اعتماد خود را به خدمات شما از دست خواهند داد. این امر ضرورت پشتیبانی اطلاعاتی را به طور قانع کننده ای نشان می دهد.

خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک در پشتیبانی سایت عربی یکی دیگر از خدمات شرکت دیزاین موج است که به منظور تضمین ثبات اجزای بصری و زیبایی و بهینه بودن وب سایت شماست.

 پشتیبانی گرافیک شامل انواع ‌ارتقای طراحی سایت، بنرها، نقشه‌های حمل و نقل و تصاویر منحصربه‌فرد و دیگر موارد مربوط به طراحی سایت نیز میشود .

پشتیبانی سایت عربی و به طور کلی هر وبسایتی به هر کسی که زمان کافی برای مدیریت سایت و ارتقای مداوم آن را ندارد توصیه می شود. این نه تنها به شما در حفظ اقتدار شرکت، بلکه در رسیدگی به مشکلات غیرمنتظره مرتبط با عملکرد وب سایت کمک می کند.

از دیگر موارد لزوم پشتیبانی سایت این است که فناوری تاریخ انقضا دارد. تیم پشتیبانی وب به شما در به روز بودن کمک میکند.

وب سایت شما به سرعت منقضی نمی شود، اما پس از مدتی گرایش‌های جدید طراحی، الگوریتم‌های گوگل، ویژگی‌هایی که می‌توان به سایت شما اضافه کرد، و تکنیک‌های تجربه کاربر تغییر میکند و موجب می‌شود در فضای رقابتی برتری خود را از دست بدهید.

چه سایت شما نیاز به تنظیم داشته باشد، یک ویژگی جدید اضافه شود، یا فقط چند به روز رسانی تکمیل شده باشد، پشتیبانی وب سایت خدمات کاملی را ارائه می دهد که برای دریافت سریع و کارآمد «در داخل و خارج از فروشگاه» نیاز دارید.

البته شما می توانید از داشبورد وردپرس به روز رسانی های خود را انجام دهید.اما گاهی اوقات دیگر فناوری‌های سایت شما تحت تأثیر این به‌روزرسانی قرار می‌گیرند، و تیم پشتیبانی وب‌سایت به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید همه چیز به‌درستی پس از به ‌روزرسانی کار می‌کند و هر مشکلی را برطرف می‌کند.

چرا به خدمات پشتیبانی وردپرس نیاز دارید؟

نگهداری از یک سایت وردپرسی و پشتیبانی سایت عربی می تواند کاری پرزحمت و نگران کننده باشد، به خصوص اگر شما به کارکردن با آن مسلط نیستید.

حتی اگر مهارت فنی مناسبی دارید، ممکن است نخواهید هر روز ساعت‌ها وقت برای مدیریت سایت وردپرس خود اختصاص دهید.

به جای وقت گذاری برای پشتیبانی سایت عربی در وردپرس، می توانید بر تولید محتوای عالی و رشد کسب و کار آنلاین خود تمرکز کنید تا سریعتر پیشرفت کنید.

در اینجا چند مورد وجود دارد که سرویس پشتیبانی سایت عربی وردپرس شرکت ما می تواند به شما کمک کند.

  • امنیت: از وب سایت های شما در مقابل هکرها و بدافزارها محافظت میکند.
  • نظارت بر زمان: سایت وردپرس شما را همیشه فعال نگه می‌دارد.
  • عملکرد: وب سایت شما را برای سرعت بیشتر و عملکرد بهتر بهینه میکند.
  • تجزیه و تحلیل: بر ترافیک وب سایت نظارت میکند و به شما اطلاعات و دید بهتری از تعاملات و فعالیت های سایتتان میدهد.
  • به روز رسانی: تم ها و افزونه های اصلی وردپرس را بدون ایجاد مشکل در سایت به روز میکند.

امنیت و به روز بودن هر نوع سایتی که دارید را به ما بسپارید و دیگر نگران هک شدن و از کار افتادن سایتتان نباشید و محافظت از آن را به ما بسپارید.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر از خدمات تیم پشتیبانی سایت عربی دیزاین موج با ما در تماس باشید.