آموزش بلاگری🎭👔🎬

 

اگر به این فکر می کنید که چگونه آموزش بلاگری ببینید ، خوشحال می‌شوید که بدانید شروع آن آسان است.  بسیاری از افراد با هدف فروش محصولات خارج از دروازه، بلاگری را در اینستاگرام راه اندازی می کنند.

 اگر هدف شما این است، می توانید این مقاله که آموزش بلاگری است را مطالعه کنید.

در اینجا هفت مرحله برای آموزش بلاگری و راه اندازی وبلاگ اینستاگرام آورده شده است:

1.      یک اکانت اینستاگرام بسازید

ایجاد اکانت اینستاگرام بدون هزینه است و تنها چند دقیقه زمان می‌برد. قدمی که طولانی‌ترین زمان را می‌برد، این است که بدانید می‌خواهید نام کاربری شما چه باشد.

یکی از نکته های آموزش بلاگری این است که باید بدانید نام کاربری در پیشرفت شما مؤثر است پس بهترین انتخاب را داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که بر خلاف سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی، می توانید نام کاربری خود را بعدا تغییر دهید. با این حال، بسیاری ترجیح می دهند از نام کامل خود به عنوان نام کاربری استفاده کنند تا یک برند شخصی بسازند.

2.      یک بیوگرافی جذاب ایجاد کنید

نکته دوم در آموزش بلاگری ایجاد بیو جذاب است.

فضای کوچکی در حساب کاربری شما وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا مشترکین ایمیل، خوانندگان و کاربران اینستاگرام را افزایش دهید که ممکن است در حال حاضر نادیده بگیرید. این بیوگرافی و لینک وب سایت شماست.

اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که بیوگرافی خود را با حداقل 150 کاراکتر از جمله هشتگ، تگ یا منشن و ایموجی پر کنید.

بیوگرافی اینستاگرام خود را به عنوان یک راه حل آسانسوری در نظر بگیرید زیرا زمان کوتاهی دارید تا بازدیدکنندگان جدید را متقاعد کنید که صفحه شما ارزش دنبال کردن را دارد و باید فوراً توجه آنها را جلب کند.

3.      از وبلاگ نویسی و هشتگ های مرتبط استفاده کنید

در آموزش بلاگری باید بگوییم هشتگ ها به محتوای شما کمک می کنند تا به راحتی توسط خوانندگان هدف شما کشف شود. بدون آن، پست وبلاگ اینستاگرام شما در دریایی بی پایان از محتوا گم می شود.

هشتگ‌ها به‌عنوان تگ‌های کشف کوچک عمل می‌کنند که به افراد اجازه می‌دهند شما را پیدا کنند و به محتوای شما اجازه می‌دهند به راحتی با جایگاه شما مرتبط شود. اگر یک وبلاگ نویس مد هستید، باید از هشتگ های مد استفاده کنید.

همه هشتگ ها خوب نیستند. هشتگ های خوب می توانند فالوور خوب را جذب کنند. به همین ترتیب، هشتگ اشتباه می تواند جمعیت نامناسبی را جذب کند. بنابراین مراقب 30 هشتگی که اینستاگرام به شما اجازه می دهد در پست وبلاگ اینستاگرام خود استفاده کنید، باشید.

بررسی کنید که چند وقت یکبار از هشتگ هایی که شما انتخاب کردید استفاده می شود. اگر هشتگ کمتر از 100 کاربر/پست داشته باشد، در آن صورت مشکوک است که مردم از آن استفاده می کنند یا آن را جستجو می کنند.

به همین دلیل است که هشتگ های محبوب بیش از دیگران مورد استفاده قرار می گیرند زیرا جمعیت زیادی را جذب می کنند. درباره هشتگ های خود تحقیق کنید و هشتگ هایی را انتخاب کنید که بیشترین لایک را دارند

  • معتبر باشید و داستان ها را به اشتراک بگذارید

احتمالا این را هزار بار شنیده اید، معتبر باشید. اما ما در آموزش بلاگری تمایل زیادی به گفتن این عبارت داریم زیرا این چیزی است که مردم به راحتی در رسانه های اجتماعی به آن وصل می شوند، اشتراک گذاری می‌کنند و از آن استفتده می‌کنند.

شاید به همین دلیل است که برخی از اینفلوئنسرها ارتباط خود را با فالوورهای خود از دست داده اند زیرا آنقدر مشهور شده اند که به نظر می رسد آنقدر دور از دسترس به نظر می رسند که بیشتر شبیه یک برند است تا شخصی که با آنها در تعامل است.

حقیقت این است که وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها هستند که احساس می کنند معتبر و قابل ربط هستند و جامعه ای قوی از دنبال کنندگان و خوانندگانی دارند که برای طولانی مدت در اطراف خود باقی می مانند. آنها کسانی هستند که برای ارتباط با فالوورهای خود مشکلی ندارند.

بهترین راه برای معتبر بودن در اینستاگرام، به خصوص هنگام وبلاگ نویسی، این است که خودتان باشید، مردم وبلاگ نویسان را دنبال می کنند زیرا آنها لحن، ایموجی ها، داستان ها و نکاتی را که از یک مکان شخصی به اشتراک می گذارند، دوست دارند.

5.      از عکس یا تصاویر شگفت انگیز استفاده کنید

ممکن است مجبور باشید ساعت‌ها صرف تایپ کردن یک وبلاگ شگفت‌انگیز برای پست کردن در اینستاگرام کنید، اما اگر عکس یا تصویر پست اینستاگرام شما  جذاب نباشد، افراد زیادی برای خواندن آن توقف نمی‌کنند.

پس از مهم‌ترین دلایل استفاده از اینستاگرام ، دیدن عکس‌ها و ویدیوها است.

 در آموزش بلاگری باید به یاد داشته باشید که در هر ثانیه هزاران عکس در اینستاگرام ارسال می شود. اگر یک پست چشم نواز نداشته باشید، پست شما تنها یک پست دیگر در فید دنبال کنندگان شما خواهد بود.

6.      . با فالوورهای خود درگیر شوید

از نکات مهم آموزش بلاگری تعامل با فالوورها است، نه هر چند وقت یک‌بار، بلکه هر فرصتی که می‌توانید در اینستاگرام به دست آورید.

شما باید بازخورد را از طریق نظرات تشویق کنید و لایک ها شما را راهنمایی می کند تا بدانید کدام پست های وبلاگ بیشتر از دیگران دوست دارند.

اگر نمی دانید در مورد چه چیزی وبلاگ بنویسید، از دنبال کنندگان خود در استوری های خود با استفاده از استیکرهای پرسش و پاسخ یا جلسه لایو اینستاگرام بپرسید.

ارسال محتوا بدون مشارکت شما را در انزوا قرار می دهد. وقتی مردم می‌بینند که شما مشارکت را تشویق می‌کنید و به نظرات پاسخ می‌دهید، احتمالاً حساب شما را دنبال می‌کنند زیرا نشان می‌دهد شما فعال و قابل دسترس هستید و به جرأت می‌گویم معتبر هستید!

شاید به همین دلیل است که تعامل یکی از بهترین استراتژی های تعامل اینستاگرام برای شکست دادن الگوریتم است.

7.    . از استوری های اینستاگرام به منظور تبلیغ پست خود استفاده کنید

هر روز بیشتر از 500 میلیون استوری اینستاگرام گذاشته می شود. می‌توانید محتوا را آپلود کنید، استیکر، GIF، شکلک و موارد دیگر اضافه کنید تا به مدت 24 ساعت با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید.

 در این آموزش بلاگری باید به شما بگوییم با استفاده از استوری برای تبلیغ پست وبلاگ اینستاگرام خود، با الگوریتم اینستاگرام مبارزه کنید. اکنون که در حال پخش زنده هستید، به دنبال کنندگان اجازه دهید نکاتی را به اشتراک بگذارند و وبلاگ اینستاگرام شما را تبلیغ کنند.

همچنین می‌توانید هشتگ‌ها را به استوری خود اضافه کنید تا استوری‌های خود را برای افرادی که اکانت شما را دنبال نمی‌کنند و دنبال می‌کنند قابل کشف کنید.

بنابراین دفعه بعد که یک پست وبلاگ جدید را در اینستاگرام منتشر کردید، فراموش نکنید که آن را در استوری خود به اشتراک بگذارید تا به دنبال کنندگانی که ممکن است آن را در فید خود از دست داده باشند مطلع شوید.

خلاصه

اگر از این نکات و ابزارهای آموزش بلاگری در طول زمان استفاده کنید، می‌توانید شاهد رشد فالوورهای خود در اینستاگرام باشید و جامعه خوانندگان شما شکوفا شود.

به تلاش زیادی نیاز دارد، اما زمانی که توپ را به دست گرفتید، خواهید دید که بلاگری در اینستاگرام چقدر می تواند برای شما آسان باشد.

جستجو مطالب
جستجو کردن
جدیدترین مطالب
عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

آدرس:

رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت

شماره تماس:

09362096232

پست الکترونیک:

info@designmoj.com

ثبت نام یا ورود
همین الان، اطلاعات خود رو وارد کنید و وارد سایت شوید